tr2
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

22 Dec, 2022 /
Mustafa Akdoğan
İnşaat Yapmak ya da Yapmamak
13 Dec, 2022 /
Prof. Dr. Ali Hepşen
2023 Yılına Girerken Arz-Talep Durumu
2022 yılının son ayında arz-talep durumunu değerlendiren Prof. Dr. Ali Hepşen'in y...
09 Dec, 2022 /
Bengisu Akbulut
Uyuyan Dev Uyandı: Şimdi Beslenmek İstiyor
B2B’de içerik pazarlamasına dair 2023 içgörüleri konulu yazı Bengisu Akbulut'un ...
22 Nov, 2022 /
Ersun Bayraktaroğlu
Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetişim (ESG), Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Gayrimenkul Dünyası
Ersun Bayraktaroğlu'nun DNA'ya özel kaleme aldığı yazısı yayımlandı.
Digital Network Alkaş / Editör
/ 01 Apr, 2022
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

DNA'DA MART!

Herkese merhabalar,

Beklenmedik soğuklarla ve İstanbul’da hayatı felç eden kar yağışlı bir Mart ayı sonunda nihayet bahar geldi diyebiliriz. Özellikle gayrimenkul sektörü için yılın en önemli olaylarından biri olan MIPIM’e ev sahipliği yapan Mart ayı DNA’da da dopdolu geçti.

Etkinlik:
30 Mart Çarşamba günü düzenlediğimiz “AYD ENERJİ ÇALIŞTAYI” webinarında AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, AYD Genel Sekreteri Günöz Atakan, AYD Başkan Yardımcısı ve Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Cem Eriç, SMA Solar Türkiye Satış Direktörü Efe Kökçü, Selenka Operasyon & Satış Genel Müdür Yardımcısı Ersin Şekerci ve Asunim Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gürbüz’ün katılımıyla gerçekleşen çalıştay Digital Network Alkaş’ta canlı yayınlanarak Türkiye genelinde tüm AVM yöneticileri tarafından online olarak takip edildi. Webinarda aynı zamanda AVM yöneticilerinin enerji maliyetleriyle ilgili sorularını da yanıtlayan konuşmacıların yer aldığı webinarı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tıklayınız.  

Yeni üyeler:
Mart ayında iş dünyasının DNA’sında aramıza katılan yeni kurumsal üyelerimize hoş geldin diyoruz.
SMA Solar TechnologyAsunim Türkiye ve Renova

İzlediniz mi?:
180 saatten fazla sektörel webinar arşivinin yer aldığı DNA TV’de yayınlanan “JEOPOLİTİK ÖNGÖRÜLER: DÜNYADA DEĞİŞEN GÜÇLER VE TÜRKİYE'NİN KONUMU” başlıklı webinarı sizin için seçtik. Mart ayında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPIM gayrimenkul fuarında GYODER önderliğinde düzenlenen yabancı yatırımcıya özel düzenlenen kahvaltıya bağlanan George Friedman’ın konuşmasını izlemek için tıklayınız.

Okudunuz mu?:
Kurumsal üyelerimizden Esas Gayrimenkul ve Futurebright Group işbirliğinde AVM sektörüne ışık tutacak Sürdürülebilir Büyüme için Müşteriyi Tanımak raporunu okudunuz mu?
Pandemi sonrası değişen müşteri profillerini ve alışveriş eğilimlerini içeren içgörülerden oluşan bu kapsamlı raporu incelemek için tıklayınız.
 
Takvime ekle:
Kurumsal üyelerimizden Zincir Mağazalar Derneği tarafından düzenlenen ve Digital Network Alkaş’ta canlı olarak yayınlanan Omnichannel Zirvesi’nin yayın günü belli oldu. Türkiye’nin önde gelen markalarının çoklu kanal stratejilerini masaya yatırdığı webinar 25 Mayıs’ta canlı olarak DNA TV’de yayınlanacak. Etkinlikle ilgili detaylar için sayfamızı takipte kalın! 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...