tr2 keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

22 Nov, 2022 /
Ersun Bayraktaroğlu
Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetişim (ESG), Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Gayrimenkul Dünyası
Ersun Bayraktaroğlu'nun DNA'ya özel kaleme aldığı yazısı yayımlandı.
21 Nov, 2022 /
Aret Vartanyan
Doğanın Kurallarından İş Dünyasına Hayatta Kalmanın Özü: Çeviklik
Aret Vartanyan, kurumsal dünyada çevikliğin önemine değindiği ve Digital Network A...
15 Nov, 2022 /
Tunç Berkman
Yetenekli Çalışanlar ve Sessiz İstifa
Yetenekli çalışanları, değişime ayak uydurmayan firmalarda tutmak mümkün mü, bu...
07 Nov, 2022 /
Bengisu Akbulut
Kurumsal İletişimin Vazgeçilemeyen Çocuğu: PR
Bengisu Akbulut'un Kurumsal İletişimin Vazgeçilmeyen Çocuğu PR isimli blog yazısı...
27 Oct, 2022 /
Mustafa Akdoğan
İlana Güven(me) Meselesi
Mustafa Akdoğan'ın İlana Güven(me) Meselesi isimli blog yazısı yayında!
Digital Network Alkaş / Editör
/ 01 Mar, 2022
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

DNA'da Şubat!

Herkese merhabalar,

Mart ortasından itibaren yepyeni bir DNA’yla kurumsal ve bireysel üyelerimizin yanı sıra sektörü takip etmek isteyen okuyucuların da uğrak noktası olacak bir tasarımla, yeni aya merhaba diyoruz. DNA TV arşivinde bulunan 180 saatten fazla webinar içeriğine ek olarak artık sektörel raporlar, severek takip ettiğiniz isimlerin özel köşe yazıları ve gündeme dair gelişmeleri de bulabileceğiniz yepyeni içeriğimizden beğendiklerinizi lütfen sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın diyor ve şubat ayında iş dünyasının iletişim ve içerik merkezi, DNA’da neler oldu, sizler için derlediğimiz kısa yazımıza geçiyoruz.  

Etkinlik:
18 Şubat’ta düzenlediğimiz “GELECEK MARS'TA DEĞİL, METAVERSE'TE Mİ?” webinarında Hande Berktan’ın moderatörlüğünde, Baki Budakoğlu, Bora Özkent, Can Yurdakul ve Tansu Yeğen katılımıyla son günlerin popüler kavramı “Metaverse” dünyasını konuştuk. Bugünün ve geleceğin teknolojisi ‘Metaverse, kaçırılmaması gereken bir yatırım fırsatı mı, riskler, olası kazanımlar nelerdir?’ gibi soruların cevapların tartışıldığı bu yayını tüm üyelerimiz Dijital Sahne arşivimize girerek izleyebilirler. 
 
Yeni üyelerimiz:
2022’de iş dünyasının DNA’sında aramıza katılan yeni kurumsal üyelerimize hoş geldin diyoruz: Doğuş Teknoloji, Dof Technologies, Siemens

İzlediniz mi?:
180 saatten fazla sektörel webinar arşivinin yer aldığı DNA TV’de yayınlanan FC360 - Daha Zorlu, Daha Kabiliyetli: E-Ticarette Bir Adım Ötesi başlıklı webinarı sizin için seçtik. Bu yıl Eylül ayından yeniden hibrit katılımla düzenlemeye hazırlandığımız Future Commerce 360’ın bu webinarında e-ticaretin kodlarından, Türkiye’nin yıllık e-ticaret hacmine uzanan detaylı bir raporlar ve bilgiler paylaşıldı. İzlemek için tıklayın.
 
Okudunuz mu?:
Kurumsal üyelerimizden GiGroup tarafından hazırlanan "Lojistik Sektörü 2021" raporunu okudunuz mu?  Önümüzdeki beş yıl içinde lojistik sektörünü ‘Tedarik Zinciri Esnekliği, Yeşil Lojistik ve Teknoloji ve 5G’nin önümüzdeki beş yıl içinde lojistik sektörünü etkileyecek temel trendleri neler olacak? Raporu incelemek için tıklayın.
 
Takvime ekle:
Dünyanın en prestijli Gayrimenkul fuarı MIPIM, 15-18 Mart’ta Fransa’da, Cannes’da gerçekleşiyor. Gayrimenkulun şampiyonlar ligi olarak görülen MIPIM’de tüm dünyadan prestijli projeler tanıtılırken, B2B görüşmelerle gelecekteki potansiyel iş ortaklıklarının da adımları atılıyor. Online/fiziki katılım koşulları için tıklayın!


 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...