tr2
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

22 Dec, 2022 /
Mustafa Akdoğan
İnşaat Yapmak ya da Yapmamak
13 Dec, 2022 /
Prof. Dr. Ali Hepşen
2023 Yılına Girerken Arz-Talep Durumu
2022 yılının son ayında arz-talep durumunu değerlendiren Prof. Dr. Ali Hepşen'in y...
09 Dec, 2022 /
Bengisu Akbulut
Uyuyan Dev Uyandı: Şimdi Beslenmek İstiyor
B2B’de içerik pazarlamasına dair 2023 içgörüleri konulu yazı Bengisu Akbulut'un ...
22 Nov, 2022 /
Ersun Bayraktaroğlu
Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetişim (ESG), Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Gayrimenkul Dünyası
Ersun Bayraktaroğlu'nun DNA'ya özel kaleme aldığı yazısı yayımlandı.
Digital Network Alkaş / Editör
/ 01 Mar, 2022
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

DNA'da Şubat!

Herkese merhabalar,

Mart ortasından itibaren yepyeni bir DNA’yla kurumsal ve bireysel üyelerimizin yanı sıra sektörü takip etmek isteyen okuyucuların da uğrak noktası olacak bir tasarımla, yeni aya merhaba diyoruz. DNA TV arşivinde bulunan 180 saatten fazla webinar içeriğine ek olarak artık sektörel raporlar, severek takip ettiğiniz isimlerin özel köşe yazıları ve gündeme dair gelişmeleri de bulabileceğiniz yepyeni içeriğimizden beğendiklerinizi lütfen sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın diyor ve şubat ayında iş dünyasının iletişim ve içerik merkezi, DNA’da neler oldu, sizler için derlediğimiz kısa yazımıza geçiyoruz.  

Etkinlik:
18 Şubat’ta düzenlediğimiz “GELECEK MARS'TA DEĞİL, METAVERSE'TE Mİ?” webinarında Hande Berktan’ın moderatörlüğünde, Baki Budakoğlu, Bora Özkent, Can Yurdakul ve Tansu Yeğen katılımıyla son günlerin popüler kavramı “Metaverse” dünyasını konuştuk. Bugünün ve geleceğin teknolojisi ‘Metaverse, kaçırılmaması gereken bir yatırım fırsatı mı, riskler, olası kazanımlar nelerdir?’ gibi soruların cevapların tartışıldığı bu yayını tüm üyelerimiz Dijital Sahne arşivimize girerek izleyebilirler. 
 
Yeni üyelerimiz:
2022’de iş dünyasının DNA’sında aramıza katılan yeni kurumsal üyelerimize hoş geldin diyoruz: Doğuş Teknoloji, Dof Technologies, Siemens

İzlediniz mi?:
180 saatten fazla sektörel webinar arşivinin yer aldığı DNA TV’de yayınlanan FC360 - Daha Zorlu, Daha Kabiliyetli: E-Ticarette Bir Adım Ötesi başlıklı webinarı sizin için seçtik. Bu yıl Eylül ayından yeniden hibrit katılımla düzenlemeye hazırlandığımız Future Commerce 360’ın bu webinarında e-ticaretin kodlarından, Türkiye’nin yıllık e-ticaret hacmine uzanan detaylı bir raporlar ve bilgiler paylaşıldı. İzlemek için tıklayın.
 
Okudunuz mu?:
Kurumsal üyelerimizden GiGroup tarafından hazırlanan "Lojistik Sektörü 2021" raporunu okudunuz mu?  Önümüzdeki beş yıl içinde lojistik sektörünü ‘Tedarik Zinciri Esnekliği, Yeşil Lojistik ve Teknoloji ve 5G’nin önümüzdeki beş yıl içinde lojistik sektörünü etkileyecek temel trendleri neler olacak? Raporu incelemek için tıklayın.
 
Takvime ekle:
Dünyanın en prestijli Gayrimenkul fuarı MIPIM, 15-18 Mart’ta Fransa’da, Cannes’da gerçekleşiyor. Gayrimenkulun şampiyonlar ligi olarak görülen MIPIM’de tüm dünyadan prestijli projeler tanıtılırken, B2B görüşmelerle gelecekteki potansiyel iş ortaklıklarının da adımları atılıyor. Online/fiziki katılım koşulları için tıklayın!


 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...