tr2
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

22 Dec, 2022 /
Mustafa Akdoğan
İnşaat Yapmak ya da Yapmamak
13 Dec, 2022 /
Prof. Dr. Ali Hepşen
2023 Yılına Girerken Arz-Talep Durumu
2022 yılının son ayında arz-talep durumunu değerlendiren Prof. Dr. Ali Hepşen'in y...
09 Dec, 2022 /
Bengisu Akbulut
Uyuyan Dev Uyandı: Şimdi Beslenmek İstiyor
B2B’de içerik pazarlamasına dair 2023 içgörüleri konulu yazı Bengisu Akbulut'un ...
22 Nov, 2022 /
Ersun Bayraktaroğlu
Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetişim (ESG), Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Gayrimenkul Dünyası
Ersun Bayraktaroğlu'nun DNA'ya özel kaleme aldığı yazısı yayımlandı.
DENGE DEĞERLEME
/ 11 Feb, 2022
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

GELECEK MARS'TA DEĞİL, METAVERSE'TE Mİ?

Sanal ve gerçek dünyanın içi içe geçtiği metaverse evrenine olan ilgi her geçen gün artıyor. İnsanlık bir yandan aya yolculuk ile başlayan uzay serüveninde turizm amaçlı seyahatler ve başka galaksileri keşfetme arzusu ile maceracı ruhunu beslerken, bir yandan bulunduğu ortamdan hiç ayrılmadan yeni keşiflere yelken açmasını sağlayan metaverse evreninde yolunu bulmaya çalışıyor.

Dijital devrimi ve dönüşümü en hızlı şekilde yaşadığımız bu sürecin bugününde ve geleceğinde insanlığı bekleyenleri konuşmak üzere 18 Şubat saat 10:30’da Digital Network Alkaş’ta ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’ başlıklı panelde buluşuyoruz.

 

Yaklaşık 20 yıldır gayrimenkul sektöründe değerleme hizmeti sunan Denge Değerleme tarafından düzenlenen ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’ panelinin moderatörlüğünü deneyimli Ekonomi TV Programcısı Hande Berktan üstleniyor.

UiPath, Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in ‘Metaverse, yapay zekanın bugünü ve yarını, web 3 ve geleceğin meslekleri’, StandBy Me Meta Ajans Kurucusu Can Yurdakul’un ‘Şirketler neden metaverse'e yatırım yapmalı, bu süreçte nasıl bir yol izlenmeli? Metaverse ile birlikte şirketlerin teknolojik altyapıları nasıl değişecek?, Ödüllü yazar, Podcaster konuşmacı ve Girişimci Bora Özkent’in ‘Bir yatırımcı gözüyle metaverse öngörüleri’ ve Denge Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Baki Budakoğlu’nun ‘Metaverse’te arsa alınır mı, alınırsa değer kazanır mı, arsa alımında dikkate alınması gereken parametreler nelerdir?’, konularında görüşlerini paylaşacakları panel, Digital Network Alkaş platformu üzerinden online olarak gerçekleşecek.

İnsanlığın ilerlemesini sağlayan merak ve keşfetme arzusunun son meyvesi metaverse evreni keşif etkinliğimize sizi de bekliyoruz.


Konu: ‘Gelecek Mars’ta Değil Metaverse’te mi’ 
Tarih: 18 Şubat 2022, Cuma
Saat: 10:30-12:30


Ücretsiz kayıt olmak ve canlı yayını izlemek için tıklayın. 
 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...