tr2
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

22 Dec, 2022 /
Mustafa Akdoğan
İnşaat Yapmak ya da Yapmamak
13 Dec, 2022 /
Prof. Dr. Ali Hepşen
2023 Yılına Girerken Arz-Talep Durumu
2022 yılının son ayında arz-talep durumunu değerlendiren Prof. Dr. Ali Hepşen'in y...
09 Dec, 2022 /
Bengisu Akbulut
Uyuyan Dev Uyandı: Şimdi Beslenmek İstiyor
B2B’de içerik pazarlamasına dair 2023 içgörüleri konulu yazı Bengisu Akbulut'un ...
22 Nov, 2022 /
Ersun Bayraktaroğlu
Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetişim (ESG), Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Gayrimenkul Dünyası
Ersun Bayraktaroğlu'nun DNA'ya özel kaleme aldığı yazısı yayımlandı.
Digital Network Alkaş / Editör
/ 26 May, 2022
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

KALICI REFAHIN ADRESİ: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yuvamız dünya ve üzerinde yaşayan tüm canlıların hayatı pamuk ipliğine bağlı. Durum o kadar acil ki, umutsuzluğa kapılacak vaktimiz bile yok. Bizi hala bağlı tutan pamuk ipliğine sıkıca sarılmalı ve düğüm üzerine düğüm atarak yaşamı korumalıyız. Başarmak için odaklanmamız gereken anahtar kelimemiz ‘sürdürülebilirlik’. Şu an yaşadığımız hayatı, konforu ne kadar çok sevsek de bu haliyle sürdürmemiz mümkün değil. Üretimden tüketime tüm anlayışımız kökten değişmeli, ama nasıl?

Çok şanslıyız ki, yaşamın sürdürülebilirliği ve bu sürdürülemez anlayışın değişmesi için uzun yıllardır mücadele eden, topluma liderlik eden sivil toplum örgütü, kurum, şirket ve bireyler var. Yaklaşık 20 yıldır gayrimenkul sektöründe değerleme hizmeti sunan Denge Değerleme olarak; “Kalıcı Refahın Tanımı: Sürdürülebilirlik” konusunu uzmanlarıyla konuşmak üzere 27 Mayıs, 10:30-12:30 saatleri arasında Digital Network Alkaş platformu üzerinden (www.digitalnetworkalkas.com) online bir webinar düzenliyoruz.

Moderatörlüğünü Ekonomi TV Programcısı Hande Berktan’ın üstleneceği online webinarımızda TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Reckitt Amerika Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Brika Sürdürülebilirlik Yönetici Ortağı Gülin Yücel, Divan Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Nur Çelik, Doğan Holding Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Neslihan Sadıkoğlu ve Denge Değerleme Avrupa Bölge Müdürü Cem Kurt, konuşmacı olarak yer alacak.

Webinar'a ücretsiz kayıt olmak ve izlemek için tıklayınız. 

 

İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...